Winnica to wyjątkowe miejsce na winiarskiej i kulinarnej mapie Wrocławia, jest to połączenie winiarni i specjalistycznego sklepu z winami. Znajduje się na wrocławskim Placu Solnym w stylowej kamienicy z XVI wieku z przepięknym kameralnym patio.

Jako bezpośredni importer win i szampanów, jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny dobrych win we Wrocławiu, w naszej winiarni serwujemy kieliszek znakomitych win najwyższej francuskiej klasyfikacji AOC już od 8 złotych. Do wina proponujemy również wyśmienite przekąski – talerze serów, wędlin, oliwki, włoskie grissini, grillowane papryczki czy też świeżą bagietkę podawaną z pastą z suszonych pomidorów lub łososia. Nasze wina pochodzą przede wszystkim od małych, często rodzinnych winnic, ale cieszących się dużą renomą na świecie. Wśród naszych win można znaleźć wina w większości nagradzane medalami i zdobywające najwyższe laury w najbardziej znanych francuskich i europejskich konkursach, jak chociażby w Paryżu, Macon czy w Brukseli, oraz najlepsze oceny w specjalistycznych magazynach winiarskich. Przez cały dzień zapraszamy także na pyszną kawę, herbatę, piwo, zimne napoje i francuskie croissanty. Odwiedzając Winnicę można również skorzystać z darmowego, bezprzewodowego internetu.

Funkcjonujemy również jako specjalistyczny sklep winiarski, oferujący wina w niezwykle konkurencyjnych cenach, więcej informacji w zakładce Sklep winiarski.